יום רביעי, 17 במאי 2017

ליצ'י תרגומים– מה הופך תרגום לתרגום איכותי?

תחום התרגום הוא תחום מאוד רלוונטי לתחומי חיים רבים. בתחומים רבים כמו רפואה, משפט, לימודים, שיווק ופרסום תרגום יכול לשפר את איכות השירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו ואת איכות הקשר שלנו עם הלקוחות שלנו. חברת ליצ'י תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום איכותיים במגוון מקצועות. מה שהופך תרגום לתרגום מקצועי הוא האופן בו המשמעות של הטקסט המקורי נשמרת גם בטקסט המתורגם. איכות התרגום נקבעת בין השאר גם על ידי הדיוק של התחביר שלו. כאשר מתרגמים טקסט משפה אחת לשפה אחרת חשוב לשמור שהוא יהיה נכון מבחינה דקדוקית ושהדקדוק שלו ישמר במעבר בין שפה לשפה. אם טקסט המקור כתוב בלשון עבר חשוב לתרגם אותו כך שגם בטקסט המתורגם הוא יהיה בלשון עבר.

ליצ'י תרגומים– תרגומי איכות מאנגלית לעברית


חברת ליצ'י תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגומי איכות מאנגלית לעברית. צוות המתרגמים של החברה מתמחה בתרגום של מסמכים משפטיים כמו חוזים, תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות זהות ועוד..., מהשפה האנגלית לשפה העברית. החברה מתמחה גם בתרגום של מסמכים רפואיים ושל מאמרים אקדמאיים מאנגלית לעברית. החברה מספקת גם שירות של תרגום אתרי אינטרנט מהשפה האנגלית לשפה העברית. איכות התרגומים של החברה היא גבוה מאוד. החברה מקפידה לעמוד בלוחות זמנים להעניק לכל לקוח תרגום איכותי תוך זמן קצר. כאשר אנחנו מעוניינים בתרגום של מסמך כלשהוא למטרות אישיות או למטרות עסקיות עלינו לפנות לחברת תרגום מקצועית שתוכל להעניק לנו שירות מעולה.

ליצ'י תרגומים– תרגומי איכות מצרפתית לעברית


ליצ'י תרגומים מתמחה גם במתן שירותי תרגומי איכות מצרפתית לעברית. תרגום מצרפתית לעברית יכול לאפשר לנו לחזק את הקשרים העסקיים או האישיים שיש לנו עם גופים מקצועיים או אנשים פרטיים בצרפת. השפה הצרפתית היא שפה בעלת מורכבות דקדוקית גבוה מאוד וכאשר אנחנו רוצים לתרגם טקסטים מצרפתית לעברית עלינו להיות מודעים למורכבות זו. חשוב להקפיד לעבוד עם מתרגם מקצועי שדובר גם את השפה הצרפתית וגם את השפה העברית ברמה גבוה מאוד של שפת אם. אם המתרגם שיתרגם את הטקסטים שלנו יהיה דובר שפת אם צרפתית ודובר עברית שפת אם אז איכות התרגום שנקבל תהיה מאוד גבוה והיא תוכל לאפשר לנו לעשות שימוש נרחב יותר בטקסטים. אסור לנו להתפשר על איכות התרגום כי תרגום של מסמכים משפטיים או של מאמרים יכול להשפיע רבות על תחומים רבים בחיים שלנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.