יום שבת, 6 במאי 2017

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים רפואיים

יש תחומים בחיים בהם המסמכים השונים שיש לנו יכולים להציל את החיים שלנו. כאשר אנחנו זקוקים לקבלת טיפול רפואי בחוץ לארץ חשוב מאוד שלרופא המטפל שלנו יהיה גישה לתיק הרפואי שלו בשפת האם שלו. אם אנחנו למשל נוסעים לקבל טיפול רפואי בארצות הברית אז כדאי לנו לתרגם את התיק הרפואי שלנו לאנגלית. אם אנחנו נוסעים לקבל טיפול רפואי בגרמניה אז כדאי לנו לתרגם את התיק הרפואי שלנו לגרמנית וכך עלינו לנהוג בכל מקום בו אנחנו רוצים לקבל טיפול רפואי טוב. באופן דומה אם אנחנו לא תושבי הארץ ואנחנו רוצים לקבל טיפול רפואי בישראל כדאי לנו לדאוג שהתיק הרפואי שלנו יתורגם לעברית. חברת ליצ'י שירותי תרגום מתמחה במתן שירותי תרגום רפואיים במגוון רחב מאוד של שפות. החברה מעניקה במשך שנים רבות שירותי תרגום רפואיים והיא עושה זאת במרב המקצועיות וההשקעה הנדרשים בתחום חשוב ורציני זה.

ליצ'י תרגומים– למה חשוב לדייק בתרגום של מסמכים רפואיים?


חברת ליצ'י תרגומים מקפידה לדייק בפרטים של תרגום מסמכים רפואיים. החברה מעסיקה אנשים בעלי תואר במדעי או במדעי הרפואה לשם תרגום של מסמכים רפואיים בעלי אופי רגיש. חשוב מאוד שאדם שעובד במקצוע הרפואה או שיש לו הכשרה בתחום יתרגם את המסמכים הרפואיים שלכם כי כך הוא יכול לתרגם אותם באופן מדויק מאוד. תרגום לא מדויק של מסמכים רפואיים יכול להוביל לנזק רב יותר מאשר להביא לתועלת. בתחום הרפואה דיוק זה נושא חשוב מאוד שאסור לוותר או להתפשר עליו בשום אופן.

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים רפואיים באחריות מלאהחברת ליצי תרגומים מתמחה בתרגום מסמכים רפואיים באחריות מלאה ובשמירה מלאה על חיסיון התרגום. מלבד צוות התרגום אף אחד לא נחשף או רואה את החומרים הרפואיים שיש לתרגם. תרגום של מסמכים רפואיים דרוש דיסקרטיות מלאה ואנו מתחייבים לשמור על הסודיות המלאה של מסמכים אלו. כאשר צוות המתרגמים שלנו מתרגם מסמכים רפואיים אנחנו מקפידים שלפחות שני מתרגמים יעברו על המסמך המקורי ועל המסמך המתורגם בשביל לוודא שלא חלו טעויות בתרגום. על ידי בדיקה קפדנית של התרגום אנחנו מבטיחים את האיכות שלו ואת האמינות שלו והנאמנות שלו למסמך המקורי. עבודת התרגום של מסמכים רפואיים היא עבודה שדורשת יכולת לשלוט במונחים רפואיים מקצועיים רבים ולכן חשוב לתת למתרגם מקצועי לעשות אותה עבורנו – כך שהתוצאה הסופית תענה על הציפיות האישיות שלנו.

קרא עוד על תרגום צוואות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.